Фільтр паливний Renault Logan, Sandero (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F317101 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Види палива | Дизель |
| Висота | 123 мм |
| Зовнішній діаметр | 93 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Scenic, Logan, Megane |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368560-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 604 ₴

