Фільтр паливний Renault Megane, Scenic (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F319301 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Види палива | Дизель |
| Висота | 186 мм |
| Зовнішній діаметр | 113 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368564-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 466 ₴

