Фільтр паливний Seat Cordoba,Ibiza,Skoda Fabia (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F304201 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Види палива | Дизель |
| Висота | 129 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Daihatsu, Volvo, Peugeot, Opel, Volkswagen, Audi, BMW, Fiat, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Signum, Outlander, Passat, Polo, Extol, Fabia, Punto, 406, Fox, Toledo, Rapid, A1, Transporter, Endeavor, Roomster, Astra, Cordoba, S80, Ibiza, 607 |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 369336-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 ₴

