Фільтр паливний Seat Cordoba, Skoda Fabia (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F310601 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Види палива | Бензин |
| Висота | 152 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Eos, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Rapid, Touran, A3, TT, Golf, Roomster, Altea, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 369193-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 657 ₴

