Фільтр паливний Volvo XC60,V70,S80 (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F314401 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Види палива | Бензин |
| Висота | 140 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S80, V70, XC60, XC70 |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 372970-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568 ₴

