Фільтр паливний VW Passat 98-05 (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F302101 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Види палива | Дизель |
| Висота | 152 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Діаметр ущільнювального кільця | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Daf, Daihatsu, Volvo, Volkswagen, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Rover, Renault, Peugeot, Opel, Lancia, Hyundai, Iveco, Jeep, Kia, Land Rover, Alfa Romeo, Audi, ГАЗ, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Brava, Bravo, Ducato, AR 6, Escort, Espace, 960, Caddy, Fiesta, Cherokee, Frontera, Golf, H 1, Ronda, Gazelle, Fiorino, Vectra, Ibiza, Super 5, 156, 33, 100, Jetta, 240, 11, Jumper, Kadett, Maestro, 164, 2000-3500, 19, 20, 21, 145, 146, Fuego, Mascott, Master, 155, Matrix, 25, H-1 / Starex, 10, Omega, Orion, Palio, Passat, Porter, CJ5, Punto, Prisma, Range Rover, Rapid, 440, Regata, Rio, Ritmo, Duna, Argenta, 6, Sierra, 740, 80, Superb, Tempra, 940, Thema, Tipo, Trafic, A4, Transit, A6, Transporter, Accent, AR 8, Uno, Combo, Alfetta, Ascona, Astra, Corsa, Croma, Hijet, Daily, Dedra, Defender, Delta, Discovery |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368535-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴

