-5%

Фільтр паливний Газель, Соболь, Газель NEXT, Візерунок, Волга-дв.406,405,4216,Evotech 2,7 (засувка) (пр-во SCT)
278 ₴
264,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 145076-sm
+380 (73) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний Газель, Соболь, Газель NEXT, Візерунок, Волга-дв.406,405,4216,Evotech 2,7 (засувка) (пр-во SCT)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ST374 |
| Виробник | SCT-MANNOL |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Висота | 172 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Bentley, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, Continental, Mondeo, Continental Flying Spur, Toledo, Multivan, A3, A4, Transit, Transporter, A8, Octavia, Leon, TT, Passat, Golf, New Beetle |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 145076-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 264,10 ₴
