Фільтр паливний Citroen Jumpy (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F303201 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Види палива | Дизель |
| Висота | 126 мм |
| Зовнішній діаметр | 123 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Volkswagen, Toyota, Suzuki, Smart, Fiat, Skoda, Ford, Porsche, Plymouth, Peugeot, Lancia, Honda, Mini, Iveco, Mercedes-Benz, Mazda, Audi, BMW, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | 3, Ducato, 307, 308, Octavia, Jumpy, Xsara, Mini Clubvan, C-Max, C2, C3, C30, C4, C5, Partner, Passat, Zeta, SX4, Expert, Voyager / Grand Voyager, Colorado, Fiesta, 911, 406, 407, Focus, Fortwo, Fusion, 206, 207, A6, A4, Civic, Grand Vitara, Clubman, Ulysse, Xantia, S40, V50, 1007, Corolla, Sundance, B-Class, Berlingo, Scudo, Daily, Xsara Picasso, Suburban, 607 |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361812-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 683 ₴

