Фільтр паливний Ford Escort, Mondeo (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F302601 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Види палива | Бензин |
| Висота | 145 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Urvan, Mondeo, Transit, TRIBUTE, Orion, Scorpio, Puma, Taurus, Transit Tourneo, Fiesta, Maverick, Aerostar |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361808-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141 ₴

