Фільтр паливний Ford Fiesta (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F302501 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Види палива | Дизель |
| Висота | 166 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo, Tourneo Connect, Transit Connect, Fiesta, Focus |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361807-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴

