Фільтр паливний Mercedes Sprinter (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F302301 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Види палива | Дизель |
| Висота | 107 мм |
| Зовнішній діаметр | 92 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 1000-Series, A-Class, V-Class, Vito, Sprinter |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361805-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴

