Фільтр паливний VW Transporter (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F300101 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Види палива | Дизель |
| Висота | 173 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Volkswagen, Ferrari, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Rover, Peugeot, Opel, Nissan, Honda, Jaguar, Mercedes-Benz, Mazda, Kia, Audi, BMW |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, 3, J5, 306, Jetta, Octavia, XJ, Jumper, Kadett, Sportage, Passat, Sprinter, X 1/9, 323, CAMPO , Sunny, 80, Caddy, Polo, Expert, Porter, ZX, Felicia, 512 BB, 940, Lupo, Toledo, Zafira, 440, Transporter, Iltis, Ritmo, Civic, Golf, 2104, 460, Alhambra, Almera, Xantia, Ascona, MGB, Cordoba, Corsa, Admiral, Berlingo, Ibiza, Cherry |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361798-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 233 ₴

