Кульова опора Renault Master (пр-во Moog)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | REBJ7906 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передня права |
| Довжина | 101 мм |
| Висота | 58 мм |
| Розмір конуса | 18.4 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 360141-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 635 ₴

