Кульова опора важеля, передня вісь (ліва різь) Renault Master III 10- (пр-во Moog)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-BJ-12502 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 78 мм |
| Розмір конуса | 23.1 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 374008-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 619 ₴

